Placené United Kingdom

Euro Fishing - Statistiky prodaných kopií a tržeb na Steamu

Euro Fishing

Informace o hře

$2.99

04.11.2014 EARLY ACCESS
02.11.2015 FULL RELEASE

Dovetail Games

Dovetail Games

Steam ratingSteam ratingSteam ratingSteam ratingSteam rating(1827)

Odkazy

Informace o hře

$2.99

Dovetail Games

Dovetail Games

04.11.2014 EARLY ACCESS
02.11.2015 FULL RELEASE

Steam ratingSteam ratingSteam ratingSteam ratingSteam rating(1827)

Odkazy

Obchod
Hub
SteamDB
Celkové hrubé tržbyCelkové čisté tržby
$1M$800K
Hrubé červen 2026 Čisté červen 2026
Prodáno kopií
80K
Noví vlastníci červen 2026
Prodeje
Loading

Historie pořadí v kategorii -

Vlastníci

Prodané kopie na Steamu a tržby podle jazyka hráče

Loading
Podpořte nás na PATREON

Regionální výřez & FAQ

Katalogová cena Steamu (tier pro úroveň této jazykové verze)

EUR cs web: €2.59. Referenční USD: $2.99.

GameSensor k 2026-07-28. Bez daně z katalogové ceny - platba na Steam se může lišit.

Euro Fishing: řádek „EUR cs web“, €2.59 (2026-07-28), měřítko USD $2.99. Používáme v odhadu bruta založeném na objemu recenzí.

Euro Fishing mělo Early Access (2014-11-04) a verzi 1.0 (2015-11-02); měření rozdělujte.

Krátké odpovědi

Jakou katalogovou řadu kopíruje GameSensor zde pro „Euro Fishing“?
2026-07-28: cca €2.59 pro řádek párovaný s jazykovým pohledem a $2.99 v USD - informativní před daní/zlevnění.
Jak se počítá tržba/kopie?
Model počítá recenze rozdělené jazykem, cenové žebříčky měn a periody bezplatných/platných SKU - žádné oficiální Valve statistiky. Popis viz indie návod.
Kde rozložení jazyků Euro Fishing?
Nahoře „Steam Copies Sold & Revenue by Player Language“ – objem použitý jako regionální váha.
Šlo Euro Fishing do Early Access?
Ano, EA začalo 2014-11-04; plná 1.0 2015-11-02; porovnejte milníky před/po.

Informace


Hra Euro Fishing vyšla na Steamu 4. listopadu 2014 a je na platformě dostupná již 8 měsíce. Podle analytiky GameSensor se v období červen 2026 prodalo na Steamu přibližně >1K kopií hry a celkové tržby (Steam revenue) dosáhly hodnoty >$5K. Tyto údaje dobře ukazují Steam sales, copies sold a příjmy z této hry.

Jde o 14. titul vývojářského studia Dovetail Games. Porovnání těchto výsledků s dalšími projekty studia pomáhá pochopit, jak si Euro Fishing vede z hlediska prodejů a vývoje tržeb ve srovnání s jinými hrami na Steamu.

Mezi hráči na Steamu je patrné jazykové rozdělení komunity. Nejčastěji používané jazyky jsou: angličtina, francouzština, němčina. Rozložení hráčů podle jazyka má vliv na nákupní chování, dlouhodobou retenci i potenciál lokalizace. U her se silnou mezinárodní komunitou bývají prodeje ve více regionech stabilnější a celkové Steam revenue roste delší dobu.

Aktuální uživatelské hodnocení na Steamu je mírně. V porovnání s předchozí hrou Train Simulator Classic má Euro Fishing hodnocení nižší. Prodejní výkonnost je přibližně o 2672% nižší než u titulu Train Simulator Classic ve stejném období po vydání. Celkově jsou prodeje hry o 211% nižší oproti průměru posledních 4 placených her studia Dovetail Games. V rámci katalogu vydavatele Dovetail Games se Euro Fishing aktuálně řadí na 2. místo mezi finančně nejúspěšnějšími tituly.

Do výpočtů jsou zahrnuty pouze prodeje základní hry, prodeje DLC a nákupy v aplikaci jsou vyloučeny.